В області понад 70 учасників зовнішнього незалежного оцінювання отримали по 200 балів, а троє – по 400

Український центр оцінювання якості освіти підбив підсумки цьогорічного ЗНО. Відтак, випускники шкіл Львівської області 71 раз отримали найвищий бал на тестуваннях.

Найбільшу кількість 200 балів здобули після проведення оцінювання з англійської мови: 31 особа із понад 12 тисяч зареєстрованих.

З математики 20 учнів здобули максимальний бал:

- Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка – 12 осіб
- Городоцький заклад загальної середньої освіти №3 І-ІІІ ступенів імені Героя України Івана Бльока Городоцької міської ради Львівської області, Жидачівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Жидачівської міської ради Львівської області – по одній особі.
- Навчальні заклади м. Львова – 6 осіб.

Чотирнадцять осіб змогли досягти найвищого результату із біології:

- Дрогобицький ліцей Дрогобицької міської ради Львівської області, Бродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Бродівської міської ради Львівської області, Журавнівський комунальний заклад загальної середньої освіти школа-ліцей Журавненської селищної ради Львівської області, Старосолянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Старосамбірського району, Новояворівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей" Яворівської районної ради Львівської області – по одній особі
- Навчальні заклади м. Львова – 9 учнів.

Тричі результат у 200 балів продемонстрували випускники шкіл області після тестувань із української мови та літератури, історії України, фізики. Один учень львівської школи здобув максимум із предмета «Українська мова», двоє - з тесту «Українська мова і література», двоє із предмета «Хімія».

Зазначимо, станом на сьогодні двоє осіб Львівського фізико-математичного ліцею здобули з 4-х предметів понад 790 балів. Відповідно до ПостановиВерховної Ради це дозволить їм претендувати на отримання Президентської стипендії.