В області діють 33 оператори ринку органічної продукції: 23 вересня в Україні відзначатимуть «Органічний день»

Минулого року Європейський Парламент, Європейська Рада та Європейська Комісія започаткували щорічний Органічний день ЄС - 23 вересня.

Це є частиною Плану дій з розвитку органічного виробництва ЄС, прийнятого Єврокомісією 25.03.2021 р., для збільшення споживання органічної продукції, зростання органічного виробництва, покращення сталості сільського господарства та сприяння досягненню цілей стратегії ЄС «Від ферми до виделки»  та Стратегії біорізноманіття ЄС.

 

23 вересня Україна також відзначатиме Органічний день разом з Європейським Союзом, маючи на меті євроінтеграцію, впровадження Європейського зеленого курсу в Україні, підвищення рівня обізнаності про органічні продукти та сприяння ключовій ролі органічного сільського господарства у переході до сталого виробництва та споживання в Україні.

 

«Органічне виробництво – однин із пріоритетів обласної стратегії. Станом на серпень 2022 року в області  діють 33 оператори ринку органічної продукції. Органічний день  буде своєрідним днем святкування для виробників та нагадуванням кожному споживачу еко-продукції щодо низки явних екологічних та соціальних переваг, що притаманні сфері органічного виробництва», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Переглядів: 0