В обласному Центрі служби крові Львівщини планують створити опікунську раду

Створення опікунської ради стало найголовнішим рішенням, яке обговорили медики, експерти та представники громадського середовища.

Ця тема стала ключовою для обговорення на зустрічі керівництва центру з представниками п’яти громадських і благодійних організацій, директором департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орестом Чемерисом та депутатами Львівської обласної ради.

Сьогодні у зустрічі також взяли участь представники БФ «Крила надії» Наталя Ліпська, «Донор.UA» Ірина Славінська, «Християнської медичної асоціації» Регіна Майстрова та фонду «Із янголом на плечі» Лариса Кісь.

Від медичної установи був головний лікар Ярослав Дяків та його заступник.

Успішні приклади діяльності опікунських рад на Львівщині вже є. Про них розповів директор департаменту охорони здоров’я області Орест Чемерис. Ідеться про опікунські ради при Львівському обласному перинатальному центрі, Львівській обласній клінічній дитячій лікарні «Охматдит» та Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Обговорили можливість створення доступу Центру до всеукраїнської бази донорів та зробити робочими 1-2 суботи на місяць, аби охочі стати донорами крові могли точно встигнути зробити добру справу.

Переглядів: 0