В обласному молодіжному центрі стартував другий тренінг у межах програми «Молодіжні лідери Львівщини»

Програма є другим етапом послуги «ІмпактБус», яку надає Львівський обласний молодіжний центр вже другий рік для молодих людей нашої області.

Перший етап послуги – це виїзди в громади Львівщини, які відбуваються кожного тижня. На цих виїздах команда центру проводить тренінги з неформальної освіти для молоді, вивчає потреби та обговорює актуальні проблеми молоді разом з нею або з представниками місцевої влади. Під час виїздів у кожній громаді формують групу молодих людей, які готові розвивати молодіжне середовище.

Сьогодні вже вдруге молодіжний центр зібрав представників молоді кількох громад, для яких проведуть 4-годинний інтенсив про менторство (проводитиме Катерина Черевко – менеджерка програмного департаменту Української Академії Лідерства) та волонтерство (проводитиме Олександр Станасюк – проєктний менеджер Львівського обласного молодіжного центру).

Як зазначив профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, креативні, інтелектуальні, упевнені у собі молоді люди, які відбулися як особистості, – це запорука успішного майбутнього України.

«Ми маємо творити настільки класну і потужну державу, щоб нікому більше навіть на думку не спадало приходити на кордони нашої країни і тут робити якісь безчинства. Молодь – це ініціатива, ідея, старт. У кожен період життя треба старатися робити більше, не відкладати на потім, коли вже буде неакутально. Треба вчасно бути у правильній команді і вчасно себе реалізувати.

Ми хочемо, щоби в громадах були високоосвічені, високопрофесійні люди, адже наші громади мають усі ресурси для розвитку. Будьте позитивом і світлом, будьте тими, хто веде людей за собою!», – наголосив Іван Собко.

У тренінгу беруть участь близько 20 молодих людей зі Східницької, Підберізцівської, Червоноградської, Городоцької та Жидачівської громад, до яких у жовтні завітав «Імпактбус».

Після інтенсиву учасники отримують практичні завдання, які мають реалізувати упродовж двох тижнів. Хто успішно реалізує свої завдання, отримає особистого ментора від Львівського обласного молодіжного центру, з яким працюватиме у найближчі два-три місяці (залежно від потреби молодої людини).

«Кожного тижня «Імпакт Бус» здійснює по два виїзди. Цього тижня – у Судововишнянську та Червоноградську громади. Опісля з найактивніших молодих людей ми сформуємо потужну команду, а в кінці року проведемо більш розширену зустріч з начальником Львівської обласної військової адміністрації.

Сьогодні з учасниками тренінгу працюватимуть фахівці молодіжного центруі не тільки, щоб молодь для себе взяла щось нове, набралася сміливості реалізовувати свої ідеї, наприклад, ініціювати створення молодіжного центру у своїй громаді. Наша мета – щоб у кожній громаді був молодіжний осередок для спілкування, проведення цікавих заходів, квестів. Програма «Молодіжні лідери Львівщини» – це про готовність генерувати ідеї і реалізовувати їх», – зазначив начальник управління молоді у спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Додамо, що молоді люди зі Старого Самбора, Золочева, Рудківської та Івано-Франківської громад, які стали учасниками програми, вже працюють з особистими менторами. Попередній тренінг відбувся у вересні.

Переглядів: 0