В обласній клінічній лікарні після ремонту відкрили оновлений реанімаційний зал

У Львівській обласній клінічній лікарні після ремонту відкрили один з реанімаційних залів відділення анестезіології та інтенсивної терапії №1.

Попри ремонтні роботи відділення не припиняло роботу, оскільки приймає пацієнтів не лише з міста, а з усієї області та України. Лише частину відділення закрили на реконструкцію, в іншій і надалі лікували пацієнтів.

Відремонтувати та облаштувати відділення вдалося завдяки спільним зусиллям обласної клінічної лікарні, Опікунської ради лікарні, Львівської ОВА та Львівської облради, мережі торговельних центрів «Епіцентрів». Вартість ремонтних робіт склала біля 300 тис грн.

«Вдячні всім тим, хто допоміг реалізувати таку важливу справу. Дякуємо директору департаменту охорони здоров’я обласної адміністрації Оресту Чемерису, адже завдяки розподілу департаменту ми отримали апарати штучної вентиляції легень і монітори пацієнта. Хочу подякувати голові Опікунської ради лікарні Андрію Гудзоватому за якісне освітлення. До цієї події долучилась наші друзі - мережа торговельних центрів «Епіцентр». Вдячні також за підтримку і Львівській обласній раді.

Ще у відділенні запрацює новий сучасний рентгенапарат. То ж ми робимо усе для якісної допомоги нашим пацієнтам і прагнемо бути кращими!», - розповів Михайло Гичка, генеральний директор Львівської обласної клінічної лікарні.

За словами Олега Півня, завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії №1, до відділення поступають складні пацієнти із найважчими проявами захворювань та гострими станами, які загрожують життю.

«Такі пацієнти потребують реанімаційної підтримки і надання цілодобової медичної допомоги. Зараз тут створені комфортні умови не тільки для пацієнтів, а й для медичного персоналу. Нове приміщення відремонтоване з урахуванням сучасних вимог до реанімаційних відділень, воно просторе, світле та обладнане сучасною апаратурою», - зазначив Олег Півень.

«Всі наші величні слова про щастя стихають і бліднуть перед одним-єдиним словом – хвороба. І коли пацієнт потрапляє до лікарні, то повинен отримати не лише фахову медичну допомогу, а й знаходитись у хороших умовах. Командний підхід та сучасне обладнання -  це запорука вдалого лікування. Впевнений, що тут зможуть піклуватись про здоров’я людей та врятують ще більше життів», - наголосив  Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА.

Переглядів: 0