В межах обласної програми реалізовують інноваційні проєкти потрібні в умовах воєнного часу

Це - розробка технологій спеціальних піротехнічних засобів сигнального та протипожежного призначення, а також виготовлення гідрогелевих лікувальних пов’язок для закладів охорони здоров’я.

Два інноваційні проєкти співфінансували в межах обласної Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки. Їх реалізовує Львівська політехніка.

В межах першого проєкту розробили та оптимізували рецептури для виробництва піротехнічних засобів спеціального призначення: візуальної та звукової сигналізації (сигнальні та маскувальні димові гранати), а також засобів гасіння локальних пожеж дистанційного застосування (у вигляді протипожежних гранат).

В межах другого закупили обладнання, яке дало можливість вже виготовити 10 тис гідрогелевих лікувальних пов’язок для забезпечення першочергових потреб закладів охорони здоров’я Львівщини.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОВА зараз науковці шукають інвестора, який зможе розгорнути повноцінне промислове виробництво.

«Адже фідбек від військових медиків уже є: пов’язки справді допомагають під час порятунку українських воїнів»,- додають в департаменті.

Нагадаємо, що цьогоріч Програму сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки адаптували до військових потреб. Реалізація проєктів в межах Програми здійснюється за напрямами: виробництво високотехнологічного обладнання та/або товарів військового та подвійного призначення та інформаційні технології кібербезпеки.

9 інноваційних проєктів отримали 5 млн співфінансування з обласного бюджету. Загальна вартістю проєктів 8 232,00 тис грн.

Переглядів: 0