В ЛОДА розглянули звернення від трьох суб’єктів господарювання Львівщини про зупинення реєстрації податкових накладних

Відбулось засідання обласної робочої групи з оперативного вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам.

Під час засідання розглянули звернення трьох суб’єктів господарювання Львівської області про зупинення реєстрації податкових накладних та звернення  сімейних фермерських господарств Львівської області щодо можливості відновлення одержувати доплату єдиного соціального внеску на голову та членів сімейного фермерського господарства.

Спільно з ДПС заявникам роз’яснили причини зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі податкових накладних та щодо сплати ЄСВ для сімейних фермерських господарств, які перебувають на 4 групі єдиного податку.

«З метою уникнення проблем із зупинкою реєстрації податкових накладних та підвищенням обізнаності сімейних фермерських господарств плануємо з наступного року провести ряд навчальних семінарів щодо правил ведення обліку, сплати податків і зборів, дотримання вимог для перебування на 4 групі єдиного податку»- зазначив голова робочої групи Віталій Загайний.

Заступник начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігор Лазорко наголосив, що при ДПС у Львівській області функціонує Центр інформаційного обслуговування платників податків, куди можуть звертатись сільськогосподарські виробники для отримання роз’яснень та консультацій.

За результатами проведеного засідання вирішили повторно звернутись до Міністерства аграрної політики України з пропозицією внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 №565 «Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині доповнення постанови можливістю повторно реєструвати СФГ одержувачами доплати ЄСВ через рік після сплати заборгованості.

1 / 2