В лавах 103 бригади Сил тероборони служить майстер спорту міжнародного класу

Воїн Дмитро – син відомого українського спортсмена Олексія Дем’янюка.

В 103 окремій бригаді сил територіальної оборони Збройних Сил України захищають державу чоловіки та жінки різних професій: художники, артисти, підприємці, спортсмени. Усіх їх об'єднало бажання стати на захист батьківщини в найважчі часи.

Легкоатлет, майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпіад в Пекіні і Лондоні Дмитро Дем’янюк сьогодні захищає Україну в лавах бригади.

В честь Олексія Дем’янюка у Львові щороку проводиться міжнародний турнір з легкої атлетики зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». Цього року він пройшов вже 24 раз.

Перебуваючи у відпустці, Дмитро мав нагоду долучитись до організації змагань та вручити перехідний кубок колезі по клубу, переможцю чоловічого Гран-прі – Вадиму Кравчуку, а також нагородити призерок жіночих змагань, зірок світового спорту: Юлію Левченко, Ірину Геращенко та Ярославу Магучіх.

«Я дуже радий, що зміг поїхати у відпустку і долучитись до проведення турніру. Адже через брак фінансування, повітряні тривоги і перебої електропостачання ми взагалі думали, що цьогоріч змагання не відбудуться. Але вони пройшли успішно і ще й завершились кращим результатом сезону у світі! Приємно що приїхали зірки легкої атлетики світового рівня а особливо те, що мали змогу змагатись діти. Ми зібрали, до речі, рекордну кількість юних спортсменів. Війна звісно змінила наше життя, але не хочеться, щоб діти лише по підвалах сиділи. Вони повинні займатись спортом, і надихатись професіоналами. Ми стараємось дати їм таку можливість».

Ці змагання відкривають новий сезон і вважаються одними із кращих турнірів у цій дисципліні не лише в Україні але і у Європі. З-поміж інших турнір вирізняє той факт, що у цьому спортивному заході беруть участь як юні спортсмени, так і відомі атлети, учасники, призери та переможці Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.