В гості до звірят: туристична локація, де живуть єноти

Часто виникає питання, куди податись, так щоб спокійно, цікаво і не далеко від міста провести час із дітьми і ближче до природи. Пропонуємо затишне місце для відпочинку – Садиба Єнота.

Тут живуть цікаві звірята, які забезпечать вам хороші емоції та заряд позитиву від спілкування з ними.

«Садиба Єнота існує два роки. Все почалося з одного єнота якого звати Барон, він проживав з нами в нашому будинку. Це було не довго. Ми дуже швидко прийняли рішення, що йому потрібна пара, природа та друзі. І так в один вечір у нашій сім'ї було прийнято рішення про те, що звільняємося з роботи і будемо відкривати ферму» - розповідає власниця садиби пані Тетяна.

Станом на сьогодні в садибі проживає 5 єнотиків, кролики, фазани, павліни, пухові кури, кури Аям Цемані (кури з чорним м'ясом), нутрії, страуси, овечки, козочки. Є й віслючок, який катає діток верхи.

Діти і дорослі мають можливість погодувати тваринок, послухати цікаву екскурсію, зробити красиві фото, покататися верхи на віслючку. Також на території для дітей є батут, гірка, качелька та пісочниця. Є зона відпочинку - просторі альтанки, де можна влаштувати пікнік і скуштувати страви приготовлені на мангалі (більшість власного виробництва).

У садибі є дні, коли на безкоштовній основі приймають дітей сиріт, багатодітних, малозабезпечених, а від недавна і внутрішньо переміщених дітей.

Працює Садиба Єнота з вівторка по п'ятницю з 12.00 до 19.00 год та у суботу і неділю з 11.00 до 20.00 год. Якщо їде більша група людей або щоб замовити харчування чи організувати свято на природі тоді обов'язково телефонуйте за номером 0950413381.

Сама садиба знаходиться поблизу Буська, що займає годину їзди в дорозі.

Ціна входу для дітей старше 3 років 30грн. Дорослі 60 грн.

Переглядів: 14