В День Української Державності добровольчі формування територіальних громад Яворівщини склали присягу на вірність українському народові

День Української Державності нероздільно пов'язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями. Українці-захисники нашої державності - нащадки воїнів - русичів, козаків, Січових Стрільців, вояків УПА. Сучасні збройні сили України стримуючи агресора-Російську Федерацію, захищаючи суверенітет і Незалежність Української держави.
Тож сьогодні у Яворівському районі визначна подія у центрі міста Яворова, склали присягу добровольці підрозділу територіальних громад району на вірність Українському народові. Місцеві отці помолились та освятили молодих воїнів.
Після прийняття присяги добровольцям вручили посвідчення учасників Добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).
Також до воїнів звернувся начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський побажав Божого благословення, мужності, сили духу та всім нам перемоги над російським злом.
На завершення очільник району поклав квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.