В ДАР почалась реєстрація на отримання техніки для завантаження та розвантаження зернових рукавів

В Державному аграрному реєстрі розпочали реєстрацію на отримання 105 комплектів спеціальної техніки для завантаження/розвантаження зернових рукавів.

Один комплект складається із 1 завантажувача, 1 розвантажувача та 1 бункера-перевантажувача, та надаватиметься у розрахунку для завантаження щонайменше 292 зернових рукавів.

Детальніше з умовами тут.

Реєстрація відбуватиметься у два етапи:

  • Перший етап триватиме з 30 листопада по 7 грудня, із назвою програми у ДАРі «Отримання від ФАО техніки для завантаження рукавів для зберігання зерна».

У межах цього етапу зареєструватись можуть потенційні отримувачі (оператори) техніки, які готові на комерційній основі надавати послуги із завантаження та розвантаження зернових рукавів. Детальніше тут;

  • Другий етап триватиме з 4 по 11 грудня, із назвою програми у ДАРі «Вибір отримувача техніки – надавача послуг із завантаження рукавів для зберігання зерна, отриманих від ФАО».

У межах цього етапу отримувачі зернових рукавів від ФАО можуть подати заявку на послуги із заповнення отриманих рукавів та обрати зі списку компанію-оператора, а також зазначити кількість рукавів для завантаження обраним оператором. Детальніше тут.

«За підсумками першого етапу, 47 аграріїв Львівщини отримали 613 безкоштовних рукавів для зберігання зерна через Державний аграрний реєстр», – інформувала директорка департаменту агропромислового розвитку ЛОВА Тетяна Гетьман.

Не забувайте користуватися рекомендаціями: як правильно зберігати зерно в рукавах.

Важливо: завтра, 2 грудня, об 11:00 відбудеться вебінар щодо умов участі у програмі. Посилання для участі у заході: https://fao.zoom.us/j/97321286492.

Довідково: проєкт реалізується Мінагрополітики та ФАО за фінансової підтримки урядів Канади, Японії та Minderoo Foundation.

Переглядів: 0