В бюджеті області на 2023 рік передбачили видатки на підтримку сільського господарства

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної військової адміністрації на підтримку аграрного сектору економіки Львівщини виділили 34,2 млн грн.

Попри складний воєнний час, у порівнянні із сумою виділених коштів у 2022 році на реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області обсяг   фінансової підтримки аграріїв на 2023 рік збільшили на 27 % або на 7,2 млн грн.

«Підтримка аграріїв у такий непростий час є вкрай важливою. Адже саме аграрний сектор   забезпечує продовольчу безпеку країни, сплачує податки, генерує валютну виручку та забезпечує сільське населення роботою», - розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Слід зазначити, що надання поворотної фінансової допомоги сільськогосподарським виробникам в рамках виконання заходів Комплексної програми у вигляді пільгових кредитів упродовж 2021-2022 років аграріям дозволили повернути до бюджету суму за два роки - 14,1 млн. грн.

Варто нагадати, що у Законі України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» для Міністерства аграрної політики та продовольства України на програми підтримки передбачили 281 млн. грн. Також  фінансовою підтримкою аграрії зможуть скористатися в межах програми «єРобота».

фінансування Комплексної програми з обласного бюджету

Переглядів: 0