В Академії Сухопутних військ відбулись урочистості до Дня Збройних Сил України

Присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів, вручили відзнаки захисникам України, погасили тематичні марки.

Сьогодні, 6 грудня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних сил України. Участь у заході взяв начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Присутні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців на «Алеї слави» академії.

Так, представники влади, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, військові поклали квіти та лампадки до стели із викарбуваними іменами полеглих воїнів. Хвилиною мовчання та молитвою вшанували всіх, хто героїчно загинув, звільняючи рідну землю від окупантів.

Зазначимо, що за світле майбутнє нашої держави свої життя поклали 237 випускників навчального закладу, з них 170 від початку повномасштабного вторгнення росії.

Опісля вшанування відбулась церемонія нагородження військовослужбовців Академії.

«Величезне вам дякую. Дякую за те, що ви любите власну землю, низький уклін кожному з вас. Вічна пам’ять і вічна слава кожному, хто не повернувся з поля бою. Ви є прикладом мужності, сміливості для кожного з нас і кожен з нас вами гордиться. Ви також є прикладом для цілого світу у тому, хто такі справжні Збройні сили. Дякую за вашу службу і відданість власній державі. Слава Україні»», – наголосив Максим Козицький.

Очільник області від імені Президента України вручив державні нагороди військовослужбовцям. Орден Данила Галицького підполковнику, професору кафедри ракетно-артилерійського озброєння факультету ракетних військ і артилерії Семену Бондаренку, медаль «Захиснику Вітчизни» підполковнику, заступнику начальника відділення з морально-психологічного забезпечення відділення підготовки Військового коледжу сержантського складу Юрію Казанцеву.

Також за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення обороноздатності країни, високі показники у службі й навчанні та з нагоди Дня Збройних Сил України очільник області нагородив Почесною грамотою обласної державної адміністрації:

- Полковника Ігоря Якименка - начальника кафедри мобілізаційної, організаційно-штатної, кадрової роботи та оборонного планування Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

- Полковника Сергія Гладенюка – начальника відділу персоналу та стройового Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

- Майора Дар’ю Донченко - помічника начальника навчального відділу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

- Штаб-сержанта Анатолія Гая - артиста першої категорії військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

- Сержанта Владислава Проворова - командира навчальної групи навчального курсу факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Також в межах заходу урочисто погасили дві поштові марки, які «Укрпошта» випустила спеціально до події.

Марка «Україна. Честь. Відвага» виготовлена у співпраці з Академією. На марці зображені курсанти Академії Сухопутних військ, які символізують майбутнє українського війська, нове покоління оборонців і захисників.

Марка «Зброя перемоги» зображає зразки військового українського та закордонного озброєння.

Додамо, що сьогодні полеглих за незалежність та територіальну цілісність України воїнів також вшанували на Личаківському кладовищі.

Переглядів: 0