Уже понад 100 шкіл Львівської області взяли участь у проєкті «Почуй Лікаря»

Торік Львівська обласна державна адміністрація та Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького започаткували ініціативу «Почуй Лікаря».

«В межах проєкту волонтери-медики приходили у школи та розповідали учням актуальну інформацію про те, як подбати про своє здоров’я. Минулого року це доводилося робити так, щоб не порушити карантинні обмеження, цьогоріч – в умовах повномасштабної війни. Бо здоров’я молоді – найцінніший ресурс в усі часи», - зауважив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Цьогоріч до проєкту додалися лекції зі статевого розвитку, перша медична допомога. Часто школярі запитують про здорове харчування, про те, як зупинити кровотечу, як визначити, що у людини інсульт чи інфаркт і що робити, щоб не нашкодити.

«Під час таких зустрічей у школах застосовуємо принцип «рівний рівному». З лекціями у школи приходять студенти-медики, яким вдається легко встановити контакт зі школярами. Перед заняттями готують майбутніх лекторів медичні експерти: кардіологи, інфекціоністи, гінекологи, травматологи», - додав очільник області.

Лише упродовж двох останніх тижнів понад 250 учнів отримали цінні знання, які допоможуть їм краще дбати про своє здоров’я. Якщо ви хочете запросити волонтера з лекцією у свою школу, реєструйтеся тут. Якщо ви готові стати волонтером проєкту, заповняйте форму за посиланням.

Переглядів: 0