УВАГА! Завтра на Львівщині спостерігатиметься надзвичайна пожежна небезпека

Львівський регіональний гідрометеоцентр попереджає про пожежну небезпеку. Зокрема, по території Львівської області та місту Львову 25 травня спостерігатиметься надзвичайна пожежна небезпека 5-го класу.

У Головному управлінні державної служби надзвичайних ситуацій наголошують, що під час пожежонебезпечного періоду потрібно дотримуватися таких правил:

• не розпалювати відкритий вогонь біля лісової зони, в полях;
  • не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;
  • категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки;
  • залишаючи місце відпочинку, обов’язково загасіть вогнище водою чи піском до повного припинення горіння або тління.

Також синоптики попереджають про погіршення погодних умов в області вдень 25 травня. Очікують грози, подекуди шквали 15 –20 м/с та град. Вони закликають населення бути уважними і обережними під час погіршення погодних умов.

"Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”", - додають представники ДСНС.