Увага важлива інформація!

Через війну багато роботодавців галузі та громад стикнулись із недостатністю коштів, від'їздом кваліфікованих спеціалістів. Водночас відбувається багато змін в законодавстві, чимало запитань щодо застосування діючих норм під час воєнного стану тощо.

Федерація роботодавців інфраструктури енергетики та житлово – комунального господарства України, як офіційна сторона роботодавців галузі запроваджує безкоштовну цільову програму юридичної допомоги підприємствам галузі та територіальним громадам, яка полягає:

  • підготовка безкоштовних консультацій та розгорнутих методичних матеріалів з актуальних питань діючого законодавства;
  • підготовці супроводу запитів до уповноважених органів влади щодо надання офіційних роз’яснень;

Федерація співпрацює з великою кількістю кваліфікованих спеціалістів різних галузей з усіх регіонів нашої держави та які були змушені емігрувати.

Всі відповіді та методичні матеріали будуть оприлюднюватись на телеграм – каналі «Канал для фахівців ЖКГ України» (підписатись можна на офіційному сайті Федерації fru-gkh.com) та через e-mail розсилку.

Прохання надсилати запити лише з питань, які мають загальногалузевий (а не приватний, особистий) характер, та розв'язання яких буде корисним для інших суб'єктів галузі

Переглядів: 1