Увага, шахраї: на особисту пошту аграріїв надходять листи з фіктивної адреси профільного Міністерства

На адреси аграріїв надходять листи від імені Міністерства аграрної політики та продовольства з фіктивної електронної пошти.

У листах фермерів запрошують взяти участь у грантовій програмі Міністерства та Європейського інвестиційного банку. Пропонують заповнити анкету, а далі просять на шахрайські рахунки надсилати кошти, пояснюючи, що це така умова програми.

Мінагрополітики офіційно повідомляє! Для участі в усіх державних програмах аграрії мають реєструватися лише через додаток «Дія» та Державний аграрний реєстр (ДАР). Жодних особистих листів Мінагрополітики з пропозицією взяти участь у тій чи іншій програмі нікому не надсилає.

Нагадуємо, що офіційно наразі аграрії можуть подаватися на такі програми:

  1. Проєкт урядової програми «єРобота» щодо розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства (подати заявку можна тут) та тепличного господарства (подати заявку тут).

З вичерпною інформацією щодо умов та правил подачі заявки для отримання гранту на сад можна ознайомитися – тут; гранту на теплиці –  тут.

  1. Також до 15 листопада 2022 року аграрії можуть подаватися в Державному аграрному реєстрі на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів. Покрокова інструкція з реєстрації та користування платформою ДАР — за посиланням:https://bit.ly/DAR_registry.
Переглядів: 0