«Усі об’єкти соціальної інфраструктури програми «Велике будівництво» мають реалізувати відповідно до затвердженого плану», – Андрій Годик

Сьогодні, 10 червня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Годика відбулась чергова zoom-нарада з замовниками будівництва та підрядними організаціями по об’єктах програми "Велике будівництво", які реалізовують у поточному році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

«З досвіду попереднього року, облдержадміністрація спільно з замовниками будівництва повинні забезпечити своєчасне проведення тендерних процедур, отримання дозвільних документів, початку виконання підготовчих та будівельно-монтажних робіт. Усі об’єкти соціальної інфраструктури повинні бути зреалізовані відповідно до затверджених планів-графіків та з дотриманням чинних вимог ДБН», - наголосив Андрій Годик.

Окрім того, під час наради обговорили основні проблемні питання, зокрема щодо дофінансування об’єктів, техніко-економічного обґрунтування з підведення інженерних мереж тощо, а також напрацювали шляхи їх вирішення.

Нагадуємо, що в межах програми «Велике будівництво» на Львівщині реалізується 16 проєктів. Серед них 5 шкіл, 2 дитсадки, 7 об’єктів спортивної інфраструктури, 1 ЦНАП та 1 об’єкт галузі культури. Загальна сума складає  294,3 млн гривень.

Зараз розпочали роботи на 10 об’єктах, інші 6 перебувають на етапі завершення тендерних процедур.

1 / 3