Упродовж року на Миколаївщині створили три сімейні ферми

У галузі рослинництва зростання відбулося  за рахунок збільшення виробництва зерна на 27 % у порівнянні з 2016 роком. Високі врожаї зернових культур зібрали ТзОВ «Галичина – Захід» та ФГ Максимович. ТзОВ «Біорена»  вирощувало цукрові буряки - урожайність 759 ц/га, тоді як в області цей показник становить 560  ц/га.

Досягнуто  кращих показників в галузі птахівництва за рахунок ТзОВ «Агроль», яке з травня 2017 року відновило роботу та збільшило виробництво м’яса птиці  порівняно з минулим роком  на 9 %.

Упродовж  року створено три сімейні ферми (32 корови)(смт Розділ, с.Крупсько та с.Черниця), а у 2018 році планується створення ще трьох сімейних ферм в с.Лубяна, с. Верин, с.Держів  (58 корів).

В межах Проекту уряду Канади «Розвиток молочного бізнесу в Україні»,  Львівська аграрна дорадча служба співпрацює з ФГ «Мелешко з перспективою створення молочно – заготівельного кооперативу.

Також створено два фермерські господарства  ФГ «Агросвіт- фортуна» с.Гірське та  ФГ «Зелений лужок» с.Болоня.  ТзОВ «Львівський сад» в с. Ілів  на площі 29 гектарів  посаджено яблуневий сад та підготовлено площу під закладку саду на площі 25 га у 2018 році.

У 2017 році проведено аудит земель сільськогосподарського призначення. Використання земель сільськогосподарського призначення  у 2017 році становить 94%. За користування земельними паями у 2017 році нарахована та сплачена орендна плата в сумі 15 млн.грн.

Переглядів: 178