Упродовж року на Львівщині відбудеться понад 350 спортивних заходів національного рівня

Міністерство молоді та спорту України оприлюднило Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2023 рік.

У переліку – 356 заходів, що відбудуться на Львівщині. Їх проведення в області координуватиме управління молоді та спорту Львівської ОВА.

«Проводити масштабні спортивні заходи зараз вдвічі важче, ніж раніше. Необхідно врахувати всі безпекові моменти. Але й важливість таких заходів вдвічі вища — через проблеми з електроенергією, меншу кількість внутрішніх змагань спортсмени мають менше можливостей для системного вдосконалення. Тут, на Львівщині, вони можуть почуватись у відносній безпеці і ми робитимемо все для того, аби їх участь у заходах в нашому регіоні була максимально ефективною», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Найбільше заходів на Львівщині відбудеться з кульової стрільби  – 26.  Зокрема, найближчими днями у Львові спортсмени пройдуть заключний навчально-тренувальний збір зі спеціальної підготовки до Кубку світу. Майже 20 заходів відбудеться також зі стрільби з лука. Перший захід, чемпіонат України серед дорослих та юніорів, Львівщина приймає цими днями.

Близько двох десятків заходів відбудеться також з веслування на байдарках та каное. Це здебільшого навчально-тренувальні збори напередодні міжнародних змагань. Окрім цього, Львівщина прийматиме 16 заходів з велоспорту на треку та 2 з велоспорту на шосе.

39 заходів відбудуться на Львівщині із зимових видів спорту. Найбільше – з лижних перегонів та біатлону. Чемпіонат України з біатлону Львівщина, до слова, за сприятливої погоди, прийматиме вже найближчими днями.

Також на Львівщині відбудеться серія навчально-тренувальних зборів напередодні Європейських Ігор у Польщі. Ще 6 навчально-тренувальних зборів проведуть для підготовки спортсменів до ІV зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2024 року.

З неолімпійських видів спорту на Львівщині відбудеться 138 національних заходів. Найбільше – з кіокушинкай карате, футзалу та танцювального спорту. Також близько десятка заходів відбудеться у межах розвитку спорту ветеранів. 

Основними локаціями для проведення змагань стануть Навчально-спортивна база літніх видів спорту, Західний реабілітаційно-спортивний центр та навчально-спортивна база Тисовець.

Переглядів: 0