«Укрзалізниця» залишається найбільшим платником ПДФО в області

У цей важкий час багато суб’єктів господарювання продовжують працювати на добробут України та її громадян і поповнювати необхідними коштами державний і місцеві бюджети.

Найбільшим на Львівщині залишається АТ „Укрзалізниця”, яка перерахувала до бюджету області за 4 місяці цього року 167 млн грн податку. ТзОВ „ОККО-Драйв”, ТзОВ „Леоні Ваерінг”, філія ТзОВ „Нестле Україна”, ПрАТ „Львівобленерго”, ТзОВ „Бадер Україна” поповнили бюджет не менш як на 40 млн грн кожне.

Порівняно з відповідним періодом 2021 року більш як у півтора рази збільшили обсяги сплаченого податку ТзОВ „Газенерго-Трейд”, ПП „Нордік”, ТзОВ „Стрийнафтогаз”, ТзОВ „Продакт Меднес Юкрейн”, ТзОВ „Сілего Технолоджі (Україна)”, Дочірнє підприємство „ЛПП Україна”, ДП „Бродівське лісове господарство”, АТ „Укргазвидобування”, ПрАТ „Київстар”

Зазначимо, що загалом по області надходження податку на доходи фізичних осіб зросли в 1,3 рази.

Окрім того, цьогоріч на 55% зросли надходження до бюджету області ПДФО від бюджетних установ та на 17% - від сфери бізнесу.