Український співак SHUMEI приєднається до Всесвітнього дня прибирання у Львові

У суботу, 17 вересня, у парку «Цитадель» мешканці Львівщини приєднаються до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Кожен охочий зможе з 10:00 до 12:00 год долучитися до акції. Серед тих, хто приєднається та власним прикладом заохочуватиме більше молоді брати участь у прибиранні, український співак Олег Шумей.

«Кожен з нас має старатись сьогодні бути максимально корисним там, де є. Якщо ми можемо провести цю суботу за доброю українською традицією за прибиранням не лише свого дому, а й рідного міста, чому б це не зробити? Ми маємо щодня ставати сильнішими. Навіть такі здавалось би прості дії, як толоки, можуть допомогти нашій країні стати кращою, а мешканцям – більш єдиними. Тому я з радістю відгукнувся на пропозицію Львівської ОВА стати одним з амбасадорів заходу у нашому регіоні», – зазначає Олег.

Олега називають новим обличчям українського шоу-бізнесу. На четвертий день повномасштабного вторгнення Олег написав пісню під назвою «Тривога», а згодом переспівав хіт гурту «Еней» «Біля Тополі». Його пісні слухають на фронті, на патріотичних заходах, у середовищі української діаспори за кордоном. Учасники суботньої акції матимуть змогу за роботу поспілкуватись з Олегом більше про його творчість.

«Цього року Всесвітній день прибирання не такий як завжди. Пандемія коронавірусу нас загартувала і зробила сильнішими, тож ми добре навчилися пристосовуватися до нових умов. У 2022 World Cleanup Day в Україні пройде із дотриманням також норм військового стану. Разом із військовими ми розробили спеціальні інструкції з протимінної безпеки, усі локації були заздалегідь перевірені представниками ДСНС та затверджені адміністраціями», – зазначає лідерка Всеукраїнського молодіжного руху Let's do it Ukraine, координаторка Всесвітнього дня прибирання в Україні Юлія Мархель.

Переглядів: 0