Україна завжди пам’ятатиме своїх героїв, наша пам’ять про них не згине – згине наш ворог – звернення Президента

Додому з російського полону вдалося повернути 130 воїнів. Всі вони – рядові й сержанти.

Президент України подякував команді, яка займається обміном військовополонених, а також запевнив, що Україна поверне кожну людину, яка перебуває в російській неволі.

Окремо Володимир Зеленський відзначив воїнів 67-ї бригади за хоробрість, усіх, хто б’ється за Бахмут, знищує армію окупанта на Донбасі!

«Відзначу за результати 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду, 56-ту окрему мотопіхотну, 93-тю і 54-ту окремі механізовані бригади. Слава вам, воїни! Морпіхи «Тридцятьпʼятки», десантники 79-ї десантно-штурмової бригади, 55-та артилерійська бригада, наші гармаші. Слава вам, воїни! Наші прикордонники, Нацгвардія, розвідка, сили безпеки, які діють на донбаських напрямках... Слава всім, хто дає результат Україні там, де тривають найжорсткіші битви! Кожному солдату, сержанту, офіцеру, генералу, які разом зі своїми бійцями в боях, – слава!», - наголосив Президент України.

Глава держави зазначив, що Україна робить усе, щоб якнайшвидше звільнити нашу землю, якнайшвидше поставити історичну крапку на намаганнях позбавити волі нашу державу й наших людей. А головне – Україна завжди пам’ятатиме своїх героїв.

«В бою загинув «Да Вінчі», Герой України, доброволець, людина-символ, людина-хоробрість Дмитро Коцюбайло. Боєць 67-ї окремої механізованої бригади, комбат. Загинув у бою під Бахмутом, в бою за Україну. Із 14-го року захищав нашу незалежність, гідність нашого народу. Один із наймолодших героїв України. Один із тих, чия особиста історія, характер, сміливість навіки стали історією, характером і сміливістю України», - зазначив Глава держави.

Уже понад дев’ять років українські герої в жорстоких боях за державу виборюють майбутнє для України. Спокій і відносна безпека в тилових містах – це їхній подвиг. Наша впевненість у перемозі України – це їхня стійкість і сила.

Переглядів: 0