Україна посіла почесне шосте місце у фіналі конкурсу Євробачення

Гурт Tvorchi - серед лідерів за результатами глядацького голосування.

У ніч проти 14 травня відбувся головний пісенний конкурс – Євробачення. У фіналі зійшлися представники 26 країн.

За результатами голосування членів журі та глядачів з усього світу перемогу здобула Швеція – Loreen з піснею «Tatto». Це вже друга перемога цієї співачки на конкурсі. Вперше вона посіла перше місце у 2012 році.

Український гурт Tvorchi посів шосте місце. Вони – серед лідерів за результатами глядацього голосування. Єдиними, хто віддав свої 12 балів для нашого гурту стала Чехія. Також ми отримали бали від членів журі з Італії (10), Естонії та Ізраїлю (по 7), Молдови (6), Латвії (4), Вірменії (3), Азербайджану та Албанії (по 2), Франції (1).

«Найважливіша перемога України – попереду! Дякуємо гурту TVORCHI за дуже гідне представлення нашої держави на Євробаченні! Пишаємось! Дякуємо Великій Британії за тепло, увагу до України та неймовірне шоу, яке вона організувала від імені нашої країни. Дякуємо усім конкурсантам, які згадали про нашу державу під час своїх виступів. Цінуємо це. Дякуємо глядачам за підтримку. Дякуємо об‘єднаній Європі, яка сьогодні з нами. Вітаємо Швецію з перемогою!», - начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Як і торік, росія у момент виступу України на Євробаченні почала обстрілювати наші міста, зокрема рідне місто гурту – Тернопіль.  Нагадаємо, що 2022 року, коли гурт Kalush, зі сцени Євробачення закликали світ врятувати захисників Азовсталі, росіяни випустили ракети по Маріуполю.

«Тернопіль - це назва нашого рідного міста, яке росія бомбила, поки ми співали на сцені «Євробачення» про наші сталеві серця, нескореність і волю. Це месседж за усі міста України, які обстрілюють щодня. Харків, Дніпро, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Умань, Суми, Полтаву, Вінницю, Одесу, Миколаїв, Чернігів, Херсон та усі інші», - написали на своїй офіційній сторінці Tvorchi.

Як відомо, Україна перемогла торік і за правилами конкурсу саме наша країна повинна була приймати цьогоріч музичне шоу. На жаль, через російську агресію, Україна не змогла провести конкурс, тож він відбувся у Великій Британії, яка торік посіла почесне друге місце.

Переглядів: 0