Україна якнайшвидше має стати членом Європейського Союзу – Бернар-Анрі Леві

У межах свого перебування в Україні французький політичний журналіст, філософ та письменник Бернар-Анрі Леві зустрівся з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким. Письменник активно підтримує Україну у війні проти росії. У березні, перебуваючи в Одесі, він навіть приєднався до ініціативи щодо закриття неба над Україною. Зараз команда Леві знімає документальний фільм про події в Україні і вже встигла побувати у Бучі.

«Україна є важливим суб’єктом європейської політики. І завжди ним була. А зараз особливо. Тому саме на часі прийняти Україну до Європейського Союзу. Насправді США та європейські країни зробили і роблять багато для вашої держави. Але правда в тому, що європейці досі бояться і не можуть повірити, що почалася війна. З 1945 року вони живуть у мрії, що війна закінчилася і більше її ніколи не буде», - зазначив місьє Леві.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький під час зустрічі з письменником наголосив, що українці борються і боротимуться за свою землю. І зазначив, що лише зараз Європа усвідомила, що Україна не є частиною росії, а окремою незалежною демократичною європейською країною.

«У нас є люди, є мотивація, але нам потрібні засоби боротьби, техніка – танки, джавеліни, літаки. Ця війна – це знищення українців. Російські солдати вбивають мирних українців, людей літнього віку, жінок, дітей, вони воюють проти мирного населення. Це загрожує і майбутньому Європи», - зазначив Максим Козицький.

Бернар-Анрі Леві також висловив своє захоплення Президентом України Володимиром Зеленським, зауваживши, що війна показує, хто є хто, і що український президент став героєм.

Французький письменник запевнив, що продовжуватиме підтримувати Україну. Разом з командою кінематографістів місьє Леві також документуватиме у своєму фільмі, як Львів та область живуть у час війни.

Довідково:

Бернар-Анрі Леві – відомий французький політичний журналіст, філософ та письменник, співзасновник Агентства модернізації України – неурядової організації, основним завданням якої є залучення світових експертів до розробки комплексної програми реформ для України.

Відомий як один із засновників «Нової філософії», критик сучасного марксизму. Висвітлював війну в Індії 1971 року, конфлікт у Югославії на початку 1990-х років, війну в Афганістані, Південній Осетії.

1 / 11
Переглядів: 1