УДШ оголошує набір на 2022/2023 навчальний рік: запрошують школярів 5-11 класів

Українська дистанційна школа (УДШ) оголошує набір на 2022/2023 навчальний рік. Запрошують на навчання школярів 5-11 класів.

Навчання безплатне:

для внутрішньо переміщених осіб;

для осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях;

• для громадян України, які через війну перебувають за кордоном (за наявності підтверджуючих документів).

УДШ це:

- ліцензована дистанційна школа;

- найкращі вчителі з різних куточків України;

- по завершенню видають документ державного зразка;

- навчають за державними програмами;

- передбачено поглиблене вивчення іноземних мов, математики, фізики, хімії, історії;

- є екстернат.

Навчання відбувається на платформі MOODLE.

Щоб подати заявку на навчання потрібно заповнити форму за посиланням.

Унікальний проєкт Українська дистанційна школа (УДШ) був започаткований Департаментом освіти і науки Львівської ОВА спільно з Центром інноваційних освітніх технологій ІППО НУ ЛП одразу після початку повномасштабного вторгнення росії з метою забезпечити доступ до якісної освіти дітям, які були змушені покинути власні домівки через війну.

795 школярів з різних областей України завершили 2021/2022 навчальний рік в УДШ.