Учора, 19 листопада, у м. Трускавець відбулось чергове засідання готельєрів та рестораторів

Учора, 19 листопада, у м. Трускавець відбулось чергове засідання готельєрів та рестораторів. Серед ключових питань – перспективи розвитку та промоції міста як курортної території та планування подальшої роботи в умовах COVID-19.

Міський голова Андрій Кульчинський розповів про плани розвитку м. Трускавець та найближчі проєкти, які заплановано реалізувати. Голова запевнив: "У теперішній нелегкий час ми повинні запропонувати альтернативи для туриста, зокрема закласти правильні маркетингові заходи, які позиціонуватимуть Трускавець як місце, де можна зміцнити власний імунітет після пандемії СOVID-19".

Керівник Відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський зазначив, що місто має великі перспективи у спортивному напрямі.

"Завдяки чистому повітрю, вдалому географічному розташуванню та наявним лікувальним властивостям Трускавець може бути альтернативою для проведення та організації різноманітних спортивний подій або ж спортивно тренувальних зборів та реабілітації спортсменів", - пояснив він.

У частині розвитку туристичної галузі та курортних територій області Тарас Лозинський – заступник начальника управління туризму та курортів розповів: "Нещодавно управління спільно із туристичною галуззю Львівщини провели стратегічну сесію щодо визначення нових точок росту Львівщини як туристичної дестинації, обговорили туристичні продукти області, які адаптивні до сьогоднішніх карантинних обмежень та маркетингові плани з промоції Львівщини. Відтак, частина з них увійдуть до нової комплексної програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області 2021-2023 роки".

Також Тарас Лозинський наголосив на відкритості до розгляду пропозицій на наступні роки і розповів про найближчі плани, які мають важливе значення для курортних територій. Зокрема, що ведеться спрівпраця із Почесним консульством Казахстану у м. Львові та туристичним оператором.

"Ми розглядаємо усі можливості відкриття прямого авіасполучення Львів - Нур Султан та варіантів промоції Львівщини у Казахстані. Ми готуємо лист до інших областей України, в яких зосереджена велика кількість промислових підприємств. Ми хочемо, щоб вони розглянули наші пропозиції, аби скерувати працівників на оздоровлення та реабілітації до курортних територій Львівської області".

Окрім цього, представники індустрії гостинності напрацювали альтернативні пропозиції щодо послаблення карантинних обмежень для суб’єктів господарювання, що надають послуги у галузі туризму та готують відповідного листа до Уряду.

Переглядів: 6