Учнів 8-11 класів та студентів Львівщини запрошують взяти участь в конкурсі «Я – журналіст!»

Тема конкурсу цьогоріч – «Розповідаю світові про незламність». Учасники можуть розкривати її, розповідаючи про незламність захисників України на фронті, або усіх, хто в тилу допомагає наближати Перемогу.

Стартував Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я – журналіст!». Конкурс має на меті підтримати обдаровану до журналістської діяльності учнівську та студентську молодь.

Учасниками конкурсу можуть бути учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності, а також учні та студенти закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти усіх областей України незалежно від місця їхнього фактичного місцезнаходження (в тому числі й за межами України) на момент написання конкурсної роботи.

Творчі роботи оцінюватимуть у трьох номінаціях:

  • стаття (текстова робота, написана прозою);
  • фоторобота (фотографія або серія фотографій із обов’язковою супровідною інформацією про зміст фото — не більше 10 одиниць);
  • відеоробота (відео тривалістю не довше 10 хвилин).

Усі номінації є рівноправними. Переможці визначатимуться у кожній із номінацій.

Учасники повинні надіслати власну творчу роботу обсягом не більше 2 друкованих сторінок формату А4 (для статті), не більше 10 фотографій (для фотороботи) або тривалістю не більше 10 хвилин (для відеороботи).

Ключовим словом конкурсних робіт 2022/2023 навчального року є незламність. Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про незламність захисників України на фронті. Або можуть висвітлити тему на прикладах волонтерської діяльності, роботи вчителів, медиків, енергетиків, журналістів, підприємців, усіх, хто своєю самовідданою працею, своєю незламністю зміцнює Україну в умовах протистояння російській військовій агресії, робить внесок у нашу майбутню перемогу.

Робота може бути підготовлена в будь-якому жанрі, який обере учень — твір-роздум, інтерв’ю, портрет, репортаж, однак не у форматі поезії.

Подати власну роботу на конкурс можна до 1 березня 2023 року на електронну адресу vg2001@ukr.net У темі листа слід обов’язково вказати: «Я — журналіст». Усі матеріали подаються виключно в електронному вигляді. Матеріали, подані в паперовому вигляді, до конкурсу не допускають.

Про усі умови читайте за посиланням.

Переглядів: 0