У ЗУСДМЦ 12-річній дівчинці видалили великий утвір лівого яйника

Спершу, у грудні минулого року батьки дівчинки Надії звернулись до гінекологів Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» зі скаргами на різке збільшення живота у дитини.

Після обстеження та встановлення діагнозу 12-річну пацієнтку скерували до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру на спеціалізоване лікування.

«Утвір був досить великий, тому потрібно було негайне оперативне втручання після короткого дообстеження. Операція була комбінована, з використанням лапароскопічного та відкритого методу. Яйник із пухлиною довелось видалити, але інший яйник - без ураження і здоровий – збережено», - розповів завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, дитячий хірург Центру Андрій Кузик.

Лікарі Центру очікують, що результати патогістологічного дослідження пухлини будуть позитивні. Тож після реабілітації у  фахівців-гінекологів львівського «ОХМАТДИТу», пацієнтка зможе у майбутньому стати щасливою мамою.

Медики наголошують на необхідності регулярних профілактичних обстежень у дітей та підлітків. Адже на початкових стадіях перебіг таких захворювань є безсимптомним.

Переглядів: 2