У Жовкві відкрили пам’ятний знак загиблим на Грибовицькому сміттєзвалищі рятувальникам

Сьогодні, 9 червня, відбулося відкриття пам’ятного знаку пожежним рятувальникам, що загинули 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі: Андрію Вненкевичу, Юрію Рудому, Богдану Юнку.

Під час церемонії відкриття відбулося освячення пам’ятного знаку та вшанування пам’яті загиблих рятувальників покладанням квітів до стелли у вигляді полум’я.

Аби віддати шану загиблим прибули заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, заступника голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергій Дмитровський, батьки, рідні та колеги загиблих героїв.

Освячений сьогодні пам'ятний знак став пам'яттю героїзму, відваги, поваги та гордості родини, дітей за своїх батьків. Оскільки рятувальник – це вкрай небезпечна, але благородна та героїчна професія.