У Жешуві відкрили перший український молодіжний простір

Цього тижня у Жешуві відкрили перший у Польщі простір для української молоді. Ініціатива зі створення такого простору належить Молодіжній раді при ЛОВА та управлінню молоді та спорту Львівської ОВА.

Польська сторона відгукнулась та підтримала цей задум, і як результат цього тижня відбулася перша зустріч з українською молоддю у Жешуві, під час якої учасники познайомились між собою та напрацювали спільне бачення розвитку молодіжного простору.

«Насправді дуже важливо підтримувати зв‘язок з українською молоддю, тому створення Українського центру в Польщі було справою №1, над якою працювала уся команда. Ми доклали максимум зусиль, аби консолідувати наше юне покоління, разом з тим, намагатимемося нагадувати про те, що Україна про них пам‘ятає та чекає вдома, адже їй потрібен кожен їх особистий внесок в розвиток. Отже, закликаю українську молодь долучатися до діяльності нашого центру, ідімо разом з Україною в серці», - зазначив голова Молодіжної ради при Львівській ОВА Богдан Талатура.

Тепер українська молодь матиме окремий кабінет, який зможе безкоштовно використовувати для зустрічей. Там кожен молодий українець зможе проводити свій час, зустрічатись із друзями та організовувати різноманітні заходи.

«Управління молоді та спорту Львівської ОДА поставило собі амбітну ціль на 2023 рік, щоб в кожному з польських містечок з’явився осередок, де молодь з України відчуватиме себе удома», – зазначив керівник управління Роман Хім‘як.

Переглядів: 0