У Західноукраїнському дитячому медцентрі встановили новий апарат для обстеження пацієнтів, що потребують трансплантації кісткового мозку

Імуноферментним аналізатоом (ІФА) вже користуються медики діагностичної лабораторії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Новий пристрій вкрай важливий у діагностиці онкогематологічних, ревматологічних захворювань, імунних дефектів, а також в обстеженні дітей та підлітків, які потребують трансплантації кісткового мозку.

Сучасний ІФА-аналізатор з термошейкером збільшить та розширить можливості лабораторії: на ньому можна виконувати більше різновидів обстежень з кількісними характеристиками. До того ж, одночасно у пристрій можна завантажувати близько 100 взірців матеріалу, що дуже важливо для ЗУСДМЦ, який сьогодні приймає на лікування дітей з усієї України.

Нова апаратура - це допомога від Благодійного фонду «Крила надії» та компанії «JYSK Ukraine», яка передала фонду понад 250 тис грн для придбання обладнання.

«Щира вдячність усім меценатам за обладнання, яке вже сьогодні буде допомагати рятувати життя наших пацієнтів! Разом ми – сила!», - зазначили у Центрі.

Переглядів: 1