У ЯВОРОВІ НАГОРОДИЛИ УЧАСНИКІВ ОБЛАСНОГО ТУРНІРУ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ АТО ІГОРЯ ЛЕХМІНКО ТА АНАТОЛІЯ МИТНИКА

18 червня в м. Яворові, на стадіоні ім. Євгена Смука, відбувся VI- й обласний турнір із міні-футбол пам’яті Героїв АТО Ігоря Лехмінко та Анатолія Митника.

Привітати та нагородити учасників турніру прибули перший заступник голови райдержадміністрації Зоряна Мірило, радник голови районної ради Володимир Флис, голова Яворівської міської ради Ігор Грабовський та керівник апарату Ірина Кравчук.

Отже, переможцями стали:

I -  взяли ГУНП м. Львів

II -  Львівський ДУВС

III -  Яворівський РВП

Участь у турнірі взяли представники Яворівського РВП, ВП ЛРУП м. Жовква, Львівського ДУВС, ГУНП м. Львів, Червоноградського РВП, ПС МП смт Краковець, та Яворівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.

Варто зазначити, Яворівська районна державна адміністрація та районна рада закупила кубки та медалі для нагородження переможців.

Довідково:

ІГОР ЛЕХМІНКО – прапорщик Міністерства внутрішніх справ України, доброволець, з серпня 2014 р.– міліціонер, батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». 13 лютого 2015 року загинув у бою у Дебальцевому. Вдома залишилися батьки, дружина, син Юрій. З почестями поховали героя на Львівщині, в рідному Яворові 28 березня 2015 року. Указом Президента України № 316/2015 від 8 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Ігор Лехмінко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ МИТНИК – міліціонер батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» загинув 31 серпня 2014 р. у бою біля с. Піски Ясинуватського району Донецької області. У Героя залишилася дружина, донька та син. Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Анатолія Митника нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)