У Яворівському районі вшанували День Героїв

Вчора, 23 травня, у День Героїв на Яворівщині вшанували пам'ять, тих хто боровся за незалежність нашої країни.

Начальник Яворівської РВА  Ярослав Коминський спільно з головою районної ради та племінницею Героя Небесної Сотні - Романа Сеника поклали квіти до підніжжя пам'ятника Героям Небесної Сотні та воїнам АТО і низько вклонились за подвиг кожного воїна нашої рідної землі, які у запеклій боротьбі з ворогом боронять мирне небо над нами.

У всіх населених пунктах Івано-Франківської територіальної громади мешканці вшанували пам’ять загиблих молитвою, покладанням квітів до могил Героїв та запаленням лампадок.

На площі Героїв Небесної Сотні у м. Мостиськах відбулося патріотичне віче "Дякуємо, любимо, молимось за вас", де очільники влади, мешканці та громадськість запалили лампадки, місцеві отці відправили панахиду та поклали квіти до пам’ятника Героям Мостищини. Також для присутніх звучало виконання Гімну України у супроводі духового оркестру Мостиської дитячої школи мистецтв.

У населених пунктах Судововишнянської та Шегинівської територіальних громад мешканці відвідали могили Героїв, які відали життя за мир в Україні та молитовно вшанували пам'ять про них.

З душевним щемом болю та вдячності мешканці Яворівського району пом’янули Героїв України.

Дякуємо усім Героям за мужність та жертовність заради незалежності нашої держави!