У Яворівському районі облаштували 58 стаціонарних пунктів обігріву

Їх облаштовують в межах підготовки до зимового періоду для попередження випадків переохолодження громадян.

Окрім цього, Яворівський район очікує нову хвилю ВПО, які потребуватимуть місця, де можна буде зігрітися.

Станом на сьогодні у районі облаштували 58 пунктів обігріву, які можуть розмістити понад 7 тисяч осіб. В тому числі 2 рухомих на території Яворівської територіальної громади, а також:

Івано-Франківська ТГ - 7

Мостиська ТГ – 8

Новояворівська ТГ  - 21

Судововишнянська – 9

Шегинівська ТГ - 6

Яворівська ТГ – 7

В разі необхідності Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області за сприяння ГУ ДСНС України у Львівській області готове розгорнути мобільні пункти обігріву в найкоротші терміни.

Пункти обігріву запрацюють із похолоданням. Про адреси пунктів обігріву жителів району повідомлять представники територіальних громад на офіційних вебсайтах та сторінках у фейсбук.

Крім цього, на території району розміщені АЗС, які можуть слугувати пунктами обігріву для людей із транспортних засобів, які вимушено зупинились через снігові замети, затори в осінньо-зимовий період.

Додамо, Яворівська РВА та територіальні громади затвердили Комплексний план проходження осінньо-зимового періоду 2022/23. У цьому документі передбачили алгоритм дій в разі ушкоджень об’єктів теплоенергетики, водопостачання, водовідведення, електропостачання та газопостачання.