У Яворівському районі четверо дітей без батьківського піклування знайшли нову родину

Відтепер в родині проживає вісім дітей.

Дитячий будинок сімейного типу функціонує у селі Домажир на території Івано-Франківської селищної ради.

«На спільне проживання у ДБСТ влаштували на виховання чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти різного віку. Наймолодшому хлопчику 5 років, а іншим трьом дівчатам по 7, 8 та 9 років. Між собою вони є рідними»- повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, в яку влаштовуються на виховання на виховання та спільне проживання не менше як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

«Діти-сироти та діти, які позбавлені батьківської опіки, повинні виховуватися в сім’ях. Це є один з головних пріоритетів на Львівщині. Діти мають рости здоровими, творчими та успішними людьми успішної країни», - зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Загалом в області функціонує 40 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 270 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 73 прийомні сім’ї, в яких виховується 134 дитини-сироти та дитини,  позбавленої батьківського піклування.

З питань створення дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї звертайтеся до служб у справах дітей за місцем проживання, або до служби у справах дітей облдержадміністрації за телефоном 235 44 56.

Переглядів: 0