У ВПУ №29 м. Львова відбувся II етап обласного конкурсу професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

У ньому взяли участь 23 заклади професійної та професійно-технічної освіти зі Львівщини.

6 червня на базі Вищого професійного училища № 29 міста Львова відбувся II етап обласного конкурсу професійної майстерності серед здобувачів ЗП(ПТ)О Львівської області з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Конкурс проводився у два тури:

Теоретичний тур передбачав  комплексну перевірку професійно-теоретичних знань із предметів «Спеціальна технологія», «Матеріалознавство», «Слюсарна справа», «Технічне креслення», «Допуски та технічні вимірювання», «Електротехніка», «Охорона праці» і включав у себе виконання тестових завдань на персональному комп'ютері.

Практичний тур складався з виконання завдань, що відповідають вимогам 3-го кваліфікаційного розряду та передбачають виконання двох завдань – діагностику ходової частини автомобілів та шиномонтаж.

Оцінювали практичну частину члени журі, які мають чималий досвід у цій професії, зокрема, інженер сервісного центру з ремонту автоелектроніки, директори станцій технічного обслуговування й заступник директора Львівського АТП № 1.

За результатами їхнього оцінювання та виконання учасниками теоретичного блоку завдань призові місця посіли:

І МІСЦЕ
Кашуба Андрій, Вище професійне училище 29 м. Львова

ІІ МІСЦЕ

• Перун Олег, Новояворівське ВПУ
  • Брилінський Тарас, ВПУ №8 м. Стрия.

ІІІ МІСЦЕ

• Пацалюк Юрій, Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва
  • Трач Анатолій, Добротвірський Професійний Ліцей
  • Українець Віталій, Львівське вище професійне політехнічне училище

Усіх учасників нагородили грамотами та пам'ятними подарунками, а переможці отримали ще й грошові винагороди: за перше місце – 5 000 грн, за друге – 4 000 грн, а за третє – 3 000 грн.

«Члени журі зазначили, що усі учасники якісно виконали завдання та не лише продемонстрували глибинні знання, а й показали, що готові використовувати їх на практиці. Вже не вперше студенти доводять, що заклади професійної та професійно-технічної освіти готують спеціалістів, готових у будь-який час відреагувати на нові виклики та стати тим рушієм, який запустить якісні зміни в економіці», – повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОВА.

Читайте також: ІХ фестиваль технічної творчості зібрав ініціативну молодь з різних куточків Львівщини