У ВІДДІЛІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУХ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР НАВЧАННЯ “ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ: ДЕЯКІ ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ

Сьогодні, 25 червня, у відділі надання адміністративних послуг районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання на тему: «Захист персональних даних: деякі практичні аспекти».

Правопросвітницький захід провела начальник відділу надання адміністративних послуг Дида Ірина Петрівна.

Було обговорено ряд важливих питань, а саме: Як працювати із персональними даними заявників? Що означає поняття «конфіденційна інформація»? Як забезпечити захист персональних даних?

Учасники заходу ознайомилися із особливостями обробки персональних даних суб’єктів звернень , розглянули питання правового врегулювання у сфері захисту персональних даних в Україні. Особливу увагу під час заходу приділили вдосконаленню практичних навичок застосування окремих положень Закону України «Про захист персональних даних».

Також під час семінару було переглянуто онлайн – вебінар Мінцифри для працівників ЦНАП «Персональні дані: обробка та захист у ЦНАП», обговорений Кодекс поведінки з обробки та захисту персональних даних в центрах надання адміністративних послуг, розроблений Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг.

По закінченню заходу всі адміністратори прослухали освітній серіал «Персональні дані», пройшли тестування та отримали сертифікати.

Переглядів: 0