У Великомостівській громаді облаштували новий прихисток для ВПО

У прихистку може проживати одночасно 30 людей.

Днями у Великомостівській громаді освятили відремонтований прихисток для внутрішньо переміщених осіб. Його облаштували в будівлі старої школи у селі Пристань.

Ремонт приміщення провели за кошти Великомостівської міської ради, на що з місцевого бюджету виділили близько 1,7 млн. грн. Також в облаштуванні прихистку допомогли благодійники.

На даний момент все готово до прийому та поселення людей. У прихистку є 7 кімнат з меблями та усім необхідним для проживання, зокрема: посуд, постільна білизна, засоби гігієни. Загальна кухня з кухонною технікою, душова, санвузол, також подбали про пральні машини.

«Сподіваємося, що нашим гостям буде тут комфортно, тепло та затишно. Спільними зусиллями нам вдалося зробити багато добрих справ для адаптації людей, які вимушено стали переселенцями», – зазначають у Великомостівській міській раді.

Довідково:

З лютого 2022 року близько 1200 українців було офіційно зареєстровано у Великомостівській громаді, як внутрішньо переміщені особи. Близько 200 людей на сьогодні залишилися тут на проживання.

Переглядів: 2