У центрі Львова відбулась творча акція під назвою «Державність очима дітей»

Діти поділились своїми роздумами над тим, що таке державність для кожного з них.

Вона покликала трохи розважити наймолодших українців, які опинились на Львівщині внаслідок повномасштабної війни. Долучились до акції діти з Донецької області. Зараз вони проживають в одній з загальноосвітніх шкіл-інтернатів Львова.

Упродовж заходу дітки малювали національні символи України, свою домівку, різнобарвні квіти. Дехто зобразив своїх домашніх улюбленців.

«До Львова ми приїхали евакуаційним потягом ще на початку війни. Дорога була важкою не лише через воєнні дії, але й тому, що вдома, у Слов’янську, залишились бабуся та дідусь, а разом з ним моя собака Діна. Їх мені дуже бракує», - розповів учасник акції Данило.

Діти поділились своїми роздумами над тим, що таке державність для кожного з них.

«Державність – це об’єднання людей, які завдяки любові до своєї країни популяризують її мову, культуру, традиції. Зараз українці на шляху укріплення своєї державності, вони об’єднані цією ідеєю, як ніколи», –  поділилася 20-річна художниця з Хмельниччини Катерина, яка навчається у Львові.

Нагадаємо, сьогодні в Україні вперше відзначають День української державності. З цієї нагоди у Львові організували низку патріотичних заходів.

Переглядів: 0