У ТРЦ «Victoria Gardens» запрацював пункт підтримки команди «Дія»

У ТРЦ «Victoria Gardens» у Львові розпочав роботу ще один пункт підтримки команди «Дія» на Львівщині. Відтепер громадяни, які отримали щеплення в центрі вакцинації в ТРЦ «Victoria Gardens» або проживають поруч і потребують технічної допомоги, можуть на місці звернутись до команди підтримки «Дія» та вирішити питання щодо генерування СOVID-сертифікату у відповідному застосунку або на порталі. Волонтери працюватимуть щодня з 10:00-15:00.

«Ми вдячні за оперативну реакцію адміністрації ТРЦ»Victoria Gardens» на наш запит щодо відкриття пункту підтримки команди «Дії». Це хороший приклад соціальної відповідальності бізнесу. Ми вдячні нашим волонтерам, які щодня виходять на пукти підтримки і допомагають громадянам. Нам важливо, щоб була інформаційна допомога для людей і якомога більше людей отримали свої COVID-сертифікати та повернулися до звичного життя. До речі, незабаром пукти підтримки команди «Дія» будуть відкриті в Дрогобичі, Жовкві та Стрию», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін.

Нагадаємо, проєкт запуску пунктів Команди підтримки «Дії» по всій Україні реалізували Міністерство цифрової трансформації України спільно з регіональними командами цифровізації України за допомоги проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки «Дія»), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за підтримки Швеції, та за підтримки Програма EGAP Фонд Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Графік роботи центрів підтримки «Дії» у Львові наступний:

* Центр Довженка, пр. Червоної Калини 81. Графік роботи 10:00-15:00 щодня.
* ТРЦ «Victoria Gardens», вул. Кульпарківська, 226а. Графік роботи 10:00-15:00 щодня.

Команда підтримки "Дії" може:

* розповісти про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
* проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку «Дія»;
* підкаже, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема на боці лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
* визначити помилку генерування сертифіката;
* розкаже, що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів;
* допомогти увійти на портал «Дія»;
* допомогти з отриманням КЕП для входу на портал «Дія».

Окрім цього, мешканці громад можуть також звернутися в центри надання адміністративних послуг, які готові надати консультативну допомогу по отриманню COVID-сертифікатів в «Дія».

Перелік ЦНАПів, які надають цю послугу:

* Відділ ЦНАП виконкому Щирецької селищної ради
* Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Стрийської міської ради
* Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Рава-Руської міської ради
* ЦНАП Східницької селищної ради
* ЦНАП Заболотцівської сільської ради
* ЦНАП Добротвірської селищної ради
* Відділ Центр надання адміністративних послуг Новороздільської міської ради
* ЦНАП Старосамбірської міської ради
* Центр надання адміністративних послуг Жовтанецької сільської ради Львівського району, Львівської області
* Центр надання адміністративних послуг Городоцької міської ради Львівської області
* Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету бібрської міської ради