У табір «Артек» на оздоровлення прибули 24 дитини з Львівщини: як отримати путівку

Сьогодні, 7 серпня, для оздоровлення та відпочинку до «Міжнародного дитячого центру «Артек» на ІІ тематичну зміну «Ми – українці, якими пишається світ!» прибули 24 дитини з Львівщини.

Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також діти-ВПО. Перебуватимуть вони у центрі відсьогодні і до 27 вересня включно.

Путівки для дітей закупили в Міністерстві соціальної політики України за кошти державного бюджету. Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки зможуть отримувати путівки до кінця 2022 року. Графік заїздів за посиланням.

Для отримання путівок звертайтеся до структурних підрозділів територіальних громад відповідальних за оздоровлення та відпочинок дітей. Детальна інформація, щодо порядку отримання путівок за посиланням: https://loda.gov.ua/useful-info?id=38595&authorId=17059

Додаткову інформацію можна отримати у відділі соціальних послуг, організації оздоровлення та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА за телефоном: +38 032 255 47 96

До слова, дитячий центр «Артек» відновив роботу 15 серпня. Заклад евакуювали з Пущі-Водиці, що в Києві, до села Березники Закарпатської області.