У Стрийському районі відремонтували два приміщення для довготривалого проживання ВПО

Ремонті роботи провели за кошти благодійників у співфінансуванні з громадами. Об’єкти обрали з допомогою Аналітичного порталу Львівщини.

Сьогодні у двох громадах Стрийського району відбулось відкриття ще двох відремонтованих приміщень для проживання ВПО. Завдяки співпраці Австрійського Червоного Хреста, Стрийської та Гніздичівської громад, а також за участі Львівської обласної військової адміністрації вдалось створити належні умови проживання для майже сотні осіб.

На ремонтні роботи приміщення старої школа в смт Гніздичів скерували 6,5 млн грн, з них: кошти Австрійського Червоного Хреста – 5,3 млн грн; кошти місцевого бюджету - 1,2 млн гривень.

Тут провели ремонт 1 та 2 поверхів будівлі: замінили інженерні мережі, улаштували віконні та дверні блоки, виконали внутрішні оздоблювальні роботи, облаштували санвузли та душові. Загалом облаштували 20 кімнат для 70 осіб.

Станом на сьогодні за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) розпочали роботи по облаштуванню кухні в окремому приміщенні (внутрішні оздоблювальні роботи, заміна мереж, сантехнічні роботи). На виконання робіт передбачили спрямувати приблизно 200 тис грн.

Разом з цим Австрійський Червоний Хрест надав побутову техніку для облаштування приміщень прихистків. Частину дитячих меблів надав Міжнародний медичний корпус України.

На ремонтні роботи соціально-культурного центру в с.Кути скерували 4 млн грн, з них: кошти Австрійського Червоного Хреста – 2,1 млн грн, кошти місцевого бюджету - 1,9 млн гривень.

Провели ремонт частини покрівлі та фасаду з облаштуванням віконних блоків, у 3-х поверховій будівлі замінили інженерні мережі, влаштували систему опалення, збільшили електричні потужності, виконали внутрішні оздоблювальні роботи, облаштували сходові марші, санвузли, душові та кухні.

Загалом облаштували 7 кімнат для 29 осіб.

Австрійський Червоний Хрест надав генератор, ліжка та побутову техніку для облаштування приміщень прихистків. До забезпечення прихистку постільними наборами, ковдрами та подушками долучився Міжнародний медичний корпус України.

Зазначимо, що об'єкти для ремонту донори з Австрійського Червоного Хреста змогли відібрати через Аналітичний портал Львівщини. З переліком актуальних для відновлення об'єктів можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/gvaoh

Переглядів: 0