У Стрию для роботи з дітьми, що стали жертвами чи свідками злочину запрацювала «Зелена кімната»

У Стрию запрацювала «Зелена кімната». Це місце, де кожна дитина, яка стала жертвою чи свідком злочину, опинилася у кризовій чи небезпечній ситуації, може отримати допомогу від поліцейських, психологів, медиків тощо.

Завдяки спеціально облаштованому приміщенню, спілкування дитини із  правоохоронцями стає максимально комфортним. У такій кімнаті створена максимально дружня до дитини атмосфера, яка дає можливість опитати неповнолітніх, не заподіявши їм психологічних травм.

Відкриття кімнати стало результатом співпраці поліції Львівщини з Консультаційною місією Європейського Союзу, яка передала спеціальне обладнання для облаштування «зеленої кімнати» у рамках  проєкту «Підтримка у створенні спеціально обладнаних кімнат для догляду дітей» у Стрийське районне управління поліції.

Метою проєкту є підвищення ефективності та результативності роботи поліції з неповнолітніми із забезпеченням поваги до їх основних прав та впровадження нових практик у роботу поліцейських, які працюють з дітьми.

Нагадаємо, в липні у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» запрацювала перша на Львівщині Кризова кімната, дружня до дитини.

1 / 2
Переглядів: 2