У співпраці для дітей-переселенців Львівська ОВА та громадські організації Яворівщини проведуть низку заходів

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА ініціював проведення поїздок у райони Львівщини для налагодження партнерства та діалогу з місцевими активними представниками громадянського суспільства.

Сьогодні, представники департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА ознайомились із діяльністю громадських організацій Яворівщини.

В межах зустрічі, яка відбулась у Яворівській районній військовій адміністрації, учасники обмінялись досвідом реалізації заходів в нових умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну. А також проговорили низку заходів, які спільно реалізують.

Як зазначили у департаменті, громадянське суспільство Львівщини прийняло виклик війни та змінило напрями роботи.

«Зараз ми працюємо з вразливою категорію населення. Нам важливо в такий непростий час максимально підтримати тих, хто постраждав від військової агресії та змушений був покинути свої домівки», – розповіла координатор проєктів БО «БТ «Мережа» м. Львів» Зоряна Кіндракевич.

Організація надає соціальний супровід вразливим категоріям населення, в тому числі вимушено-переміщеним особам. Зокрема, відкрила два Шелтери, в які прийняли понад 700 осіб з числа ВПО.

Також благодійний фонд за підтримки обласної військової адміністрації відкрив у вересні соціальне швейне підприємство.

В ньому працівники займаються пошиттям військової форми для захисниць на передову та загалом для військових шиють постіль.

Під початку повномасштабного вторгнення громадські організації Яворівщини стали волонтерами, допомагають військовим бригадам зі Львівщини, надають психологічну підтримку вимушеним переселенцям, допомагають адаптуватись дітям, які переїхали із зони бойових дій.

Як розповіли представники громадської організації «Корміл», їх діяльність спрямована на допомогу ВПО, для яких неодноразово проводили заходи, що мали на меті адаптувати до безпечного та звичного життя. Також, організація займається допомогою ВПО, які проживають у модульних містечках.

Участь у зустрічі також взяли представники громадських організацій «Молодь Яворівщини» та «Мостиське міське правозахисне товариство «Меморіал» ім. В. Стуса».

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА погодив у співпраці з громадськими організаціями Яворівщини провести заходи для дітей переміщених осіб.

Нагадаємо, департамент ініціював проведення поїздок у райони Львівщини для налагодження партнерства та діалогу з місцевими активними представниками громадянського суспільства.