У смт Краковець Яворівського району завершили будівництво водопроводу

Водогін передають в експлуатацію громаді.

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА  передав об’єкт завершеного будівництва за проєктом «Будівництво зовнішнього водопостачання в смт.Краковець Яворівського району Львівської області» Яворівській територіальній громаді.

«Смт. Краковець розташоване на території Яворівського району Львівської області, населення якого в основному користується водою із криниць, яка не відповідає санітарним нормам та перевищує вміст заліза в 1,5 раза, а отже потребує  централізованого водопостачання», - зазначають у департаменті.

Так, за кошти обласного та місцевого бюджетів в сумі 1156,839 тис грн збудували 4000 м водопровідних мереж для водопостачання об’ємом  22,2 м3/добу.

Забезпечення водопостачанням передбачають не тільки для населення у понад 55 домогосподарств, але також і для Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  та підприємців, які у майбутньому будуть інвестувати у район.

На сьогодні всі будівельні роботи по водогону завершили, під’єднали лічильники, провели гідравлічні випробування. Водогін передають в експлуатацію.

Переглядів: 0