У Славську відкрили оновлений пост пожежників та гірських рятувальників

Ремонтні роботи на об'єктах проводили самі рятівники у вільний від несення служби час.

Сьогодні, 4-го травня, у Славську відбулось відкриття оновленої рятувальної частини у гірській місцевості. На території частини знаходиться 55-ий державний пожежно-рятувальний пост, а також гірський рятувальний центр будівництво якого розпочалося минулоріч.

Менше ніж за рік за кошти Славської селищної ради вдалося збудувати приміщення рятувального центру та оновити пожежно-рятувальний пост. На базі пожежної частини дислокуватимуться нові позашляховики та квадроцикли для порятунку людей у важкодоступній місцевості. Також для гасіння пожеж використовуватимуть дві пожежні машини, одна з яких призначена для ліквідації займань у гірській місцевості.

«Шановні рятувальники, хочу вас привітати з відкриттям оновленого рятувального центру. Ви рятуєте людей у будь-який час доби та при будь-яких погодних умовах, тому ваш труд є нелегким та відповідальним. Дуже приємно бачити, що тепер умови праці відповідають вашому професіоналізму. Більш того я впевнений, що реалізація такого проєкту у Львівській області буде сприяти появі схожих проєктів і в інших куточках України», – звернувся до присутніх заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій Кагітін зазначив, що завдяки активній співпраці голови Славської селищної ради, депутатського корпусу вдалося відкрити Славський гірський рятувальний центр.

«З моменту відкриття центру, мешканці та туристи гірських районів зможуть бути впевнені у тому, що у разі надзвичайної ситуації у них є надійна допомога від професійних рятувальників. До складу центру входить також сучасна техніка та обладнання, яке значно полегшить та прискорить процес пошуку та рятування людей у гірській місцевості», – сказав Юрій Кагітін.

Зазначимо, загалом на реалізацію проєкту виділили понад 5,5 мільйонів гривень. Ремонтні роботи проводили самі рятувальники, які дислокуються у славській територіальній громаді, у вільний від роботи час.

Переглядів: 1