У Славсько на постійній основі працюють курси домедичної допомоги

За понад 100 днів війни курси першої домедичної допомоги відвідало понад 600 осіб.

«У нас немає вікових обмежень, головне – бажання вчитися, - розповідає Любов Софінська. – Наймолодша наша відвідувачка курсів – 5-річна дівчинка. Є такі які приходять знову, щоб пригадати найважливіше. Звичайно, зараз активність менша, тому можна приділити більше уваги кожному», – додає вона.

Любов за професією рятувальниця Славської пошуково-рятувальної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Львівській області, а також громадський рятувальник Гірської оперативно-рятувальної служби, проходила курси першої домедичної допомоги від Червоного Хреста. З перших днів війни жінка, заручившись підтримкою рятувальних служб, КНП «Славська міська лікарня» та органу місцевого самоврядування, взялася передавати свої знання.

Зараз курси на постійній основі працюють на базі славської гірської оперативно-рятувальної служби і стали своєрідним антистресом для людей, які втекли від війни, адже на курсах не лише навчать необхідним навикам, але й вислухають, дадуть пораду та підтримують.

Щоб потрапити на курс, телефонуйте за номером: +38 063 351 54 84.

Переглядів: 0