У Сколе відкрили Центр роботи з молоддю у межах транскордонної співпраці

Там реалізовуватимуть проєкти крізь призму підходу «освіти через працю», вестимуть культурну діяльність та сприятимуть активному дозвіллю та розвитку молоді.

Учора, 28 листопада, у Сколе відкрили Центр роботи з молоддю ім. св. Йоана Павла ІІ.

Його створили в межах Програми транскордонної співпраці Польщі та України за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У центрі є місця для тимчасового проживання, конференц-зал, кімната для театральних вистав  та виступів, а також інформаційні пункти, орієнтовані на історію та культуру прикордоння.

«Відкриття нового простору для молоді Львівщини – це завжди радісна новина. Центр розташований у мальовничій місцині, має добрі умови для комфортного перебування та проживання, тож ми розглядаємо його як потенційний простір для проведення частини обласних молодіжних заходів на партнерських умовах. Також розташування такого центру в гірській місцевості дозволить  реалізавувати тут проєкти екологічні, туристичні, соціального підприємництва, тощо», – розповідає провідна спеціалістка управління молоді та спорту Львівської ОВА Ольга Сподарик, яка взяла участь у відкритті центру.

Реалізація програми передбачала створення схожого центру у Підкарпатському воєводстві у Польщі. У майбутньому команди центрів та ініціативна молодь зможуть обмінюватись досвідом та методиками.

Переглядів: 0