У садибі Франка в Нагуєвичах відбувся етнофест на пітримку ЗСУ

У неділю, 28 серпня, в Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» відбувся VІ-й благодійний етнофест.

Загалом під час представили понад 50 етнолокацій для дорослих та дітей. Відвідувачі мали змогу побачити в мініатюрі, як виварювалася сіль більше п’ятсот років тому, під наглядом майстра ліпити глиняний посуд, виготовити різні вироби із соломи, викарбувати пам’ятну монету із зображенням Івана Франка, придбати мистецькі роботи місцевих майстрів,  книжки та туристичну продукцію. Усі виручені кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Участь у заходах взяла директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації Ірина Гаврилюк:

«Мені завжди приємно відвідувати батьківщину Іванка Франка, а сьогодні нас усіх тут зібрав ще й такий гарний привід - його уродини. Вчора минуло 166 років від дня його народження, а ми досі не перестаємо вражатися його геніальності, цінуємо увесь його творчий та науковий доробок, дбаємо про те, аби пам’ять про нього була живою. Саме тому я хочу щиро подякувати колективу Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» та його директору Богданові Лазораку за щоденну невтомну працю. За те, що докладаєте максимум зусиль, аби популяризувати ім‘я нашого національного генія, з якого сьогодні ми усі маємо брати приклад. Нехай його вічні заповіти допомагають нам у нашій боротьбі за волю!», - зазначила Ірина Гаврилюк.

Також у конференц-залі та галереї Літературно-меморіального музею Івана Франка Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» відбулися наукові та кіно-фото презентації.

Завершився фестиваль «Благодійним патріотичним концертом», зірковим гостем якого став Віктор Винник.

Переглядів: 2